Ніжинські комунальники віртуально хоронили людей

66b4f57eba3a6fd88f96aa652bdc7627

Ревізія ніжинського комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» знайшла фінансові махінації, які проводилися його посадовими особами. В результаті чого підприємство недоотримало близько 210 тисяч гривень. Як свідчить акт перевірки фінансової ревізії керівництво комунального підприємства допустило ряд порушень.

У  2012 році з розрахункових рахунків КП було перераховано 80 тисяч гривень його дочірнім підприємствам у вигляді оплати за проведення робіт по благоустрою міста.

Проте, як встановила ревізія, жодних документів, які б підтвердили виконання таких робіт та послуг, керівник КП «ВУКГ» Валерій Білоножко так і не надав.

Також комунальне підприємство виготовило віртуальні могильні загорожі на 20 тисяч гривень. А майже 50 тисяч гривень підприємство недоотримало за надані послуги по організації та проведення поховань померлих громадян та по оформленню свідоцтв про поховання.

Крім того, за неналежно оформленими договорами (без підписів керівника й печаток), підприємство нарахувало і виплатило близько 20 тисяч в якості  винагород, а також провело виплату незаконних премій працівникам на 7,5 тис. грн та премій начальнику КП, що не були не передбачені контрактом найму, на суму 3 тис. грн.

За наслідками ревізії на двох посадових осіб комунального підприємства накладено адмінштрафи за ч. 1 ст. 164-2 КУпАП. Головного бухгалтера звільнено з роботи. Матеріали ревізії передано до ніжинської міжрайонної прокуратури. По фактам відкрито кримінальне провадження за ст. 367 ч.1 ККУ (службова недбалість).

Дані факти, оприлюднені начальником ніжинської держфінінспеції Юрієм Савицьким, у ніжинців не викликали жодного подиву. Адже, наразі, КП «ВУКГ» керує Валерій Білоножко, який напряму причетний до нарощування боргів на ніжинському критому ринку «Прогрес».