Запорізьку область віддали на “відкуп” впливовому регіоналу?

Ще один ласий шматок

Ще один ласий шматок

Нещодавно писав про справжнє обличчя інвесторів розробки залізорудного родовища поблизу Гуляйполя в особі "Гайчурський ГЗК". Як виявилося, поважним панам приглянулися не лише гуляйпільські надра. Під час сесії Запорізької обласної ради 24 грудня минулого року також було прийняте рішення на користь ТОВ "Надра Запоріжжя" про надання дозволу на користування копалинами Приазовського та Приморського районів. Ще одна перлина курортного краю? Адже до Азовського моря рукою подати.

Що за обома компаніями стоять одні й ті люди, стало зрозуміло відразу - на сесію Гуляйпільської районної ради 26 грудня роз'яснювати позицію від ТОВ "Гайчурський ГЗК" приїхав Щербина Є. Є. Саме Щербина Євген Євгенійович значиться директором ТОВ "Надра Запоріжжя".

Для збільшення натисніть на зображення

Чомусь приморський інвестор не захотів ховатися за підставними компаніями з іноземних країн. Як свідчить витяг з державного реєстру, засновниками ТОВ "Надра Запоріжжя" є дві українські компанії - ПАТ "НЗВКІФ "Інноваційні Стратегії" та ПАТ "ЗНВКІФ "Нові Технології".  Обидві зареєстровані в м. Київ, вул.Олеся Гончара, буд. 73, офіс 5.

Для збільшення натисніть на зображення

Згідно з даними системи розкриття інформації на фондовому ринку - SMIDA,  головою "Нових технологій" є Іван Аврамов , вже згаданий в минулій публікації бізнес-партнер Юрія Іванющенка.

Для збільшення натисніть на зображення

Разом з тим, з"ясовувати, хто стоїть за "Інноваційними стратегіями", не довелося. Втім, не було і особливої потреби шукати інформацію про "Нові технології". У березні 2012 року в інтерв'ю виданню Forbes Аврамов розповів про підконтрольні Іванющенку підприємства. Значаться серед них і згадані фонди.

Для збільшення натисніть на зображення

До речі, серед власників акцій фонду "Нові технології" значаться дві британські компанії - PRODUCTION INVESTMENT MANAGEMENT LTD та GOODLIGHT CAPPITAL LTD, обидві зареєстровані за адресою -London,  Tooley Street122-126. Акціонерами останніх є Rollexa Limited та Pallace Limited. Але це вже відома історія...