Львівські чиновники замовили собі автівки на понад 700 тисяч гривень

Цього року урядники  Львівської міської ради обрали собі для службових поїздок Toyota Corolla HB, Mercedes Sprinter, Daewoo Lanos та ГАЗ 3110. Загалом чиновницькі поїздки обійдуться місцевому бюджету у 722 800 грн.  за рік. І це тільки ті дані, що вже офіційно оприлюднені у «Віснику держаних закупівель». Можна лише здогадуватись, скільки грошей простих львів’ян міські службовці потратять на службові поїздки, не оголошуючи тендер і не оприлюднюючи суми.

Такі витрати із міської кишені службовці собі можуть безперешкодно дозволити, бо ось вже півтора року, як «зараз готується рішення уряду про заборону оренди автомобілів чиновниками та керівниками державних підприємств», - цитата прем’єр-міністра України Миколи Азарова від 29 грудня 2011 року. Тоді, напередодні новорічних свят-2012, у соціальній мережі «Фейсбук» глава уряду розповідав, що він послідовно проводить політику економії державних коштів. За його словами, у 2011 році видатки на утримання державного апарату були скорочені більш, ніж на 1 млрд. грн.  «Вперше за 20 років ми прийняли розпорядження, яким жорстко скоротили витрати на утримання апарату. Звичайно, окремі чиновники намагаються обійти обмеження, й іноді у ЗМІ з’являються про це повідомлення. Але, по-перше, їм це не вдається, тому що розрахунки блокуються Казначейством. А по-друге, всі матеріали щодо порушень урядових рішень передаються до прокуратури для відповідного реагування. Також ми негайно робимо кадрові висновки»,говорив пан Азаров. Тоді ж він запевняв, що Кабінет міністрів ухвалив рішення про скорочення удвічі кількості службових автомобілів та заборону  оренди автомобілів чиновниками: «Буквально днями я підписав розпорядження  уряду про скорочення удвічі кількості службових автомобілів. Зараз готується рішення уряду про заборону оренди автомобілів чиновниками та керівниками державних підприємств». До слова, Азаров грозився посилити контроль за витрачанням державних коштів, зокрема не допустити, аби посадовці роз‘їжджали на орендованих за казенні гроші  розкішних машинах.

 Як кажуть, обіцяного 3 роки чекають? Урядової постанови, яка б категорично забороняла чиновникам орендувати службові автомобілі, немає й досі. Натомість, 3 жовтня 2012 року з’явилась Постанова Кабінету міністрів №899 «Про порядок здійснення витрат суб’єктами господарювання державного сектору економіки у разі незатвердження (непогодження) річних фінансових планів у встановленому порядку», згідно з якою «суб’єкти господарювання державного сектора економіки (далі - суб’єкти господарювання) у разі незатвердження (непогодження) річних фінансових планів у встановленому порядку: можуть здійснювати витрати, які безпосередньо пов’язані з виробництвом та реалізацією продукції (товарів, робіт, послуг). При цьому забороняється здійснювати витрати на: …  придбання та оренду легкових автомобілів…» Власне кажучи, суть цього документу зводиться до наступного: погодив у  річному фінансовому плані оренду авто – користуйся, будь-ласка, прогавив – топай ніжками.

Чиновники Львівської міськради щороку справно вносять користування службовим автотранспортом та таксі у річні плани закупівель. На 2013 рік  тендери уже провели департамент гуманітарної політики, департамент житлового господарства та інфраструктури, департамент «Адміністрація міського голови», Адміністративно-господарське управління ЛМР та Франківська районна адміністрація ЛМР. Переможцями торгів у всіх випадках оголошено ЛКП «Ратуша-сервіс». Лише службовців райадміністрації возитиме ЛКП «Новатор-Ремпроект».

Тепер щодо грошей. Службовці Департаменту «Адміністрація міського голови» планують потратити собі на поїздки 195 тис. грн. Вони замовили виключно автомобілі іноземного виробництва. У технічній документації описали свої побажання: «підвищений рівень безпеки, вісім або більше подушок безпеки, усі гальма - дискові, АВС, EBD, кліматконтроль, електросклопідіймачі передні та задні, тип кузова - седан або хетчбек, рік випуску - не раніше 2005р., об’єм двигуна від 1.6 л, наявність пасажирського мікроавтобуса іноземного виробництва з кількістю пасажирських місць не менше семи, АВС, EBD, об’єм двигуна від 2.2 л, наявність чергового автомобіля з розширеним графіком роботи, тип кузова - седан, об’єм двигуна від 2.4 л, наявність автогаража на відстані не більше 2 км від адміністративної будівлі ЛМР, наявність страхування автотранспортних засобів та водіїв. Переможець торгів ЛКП «Ратуша-сервіс» буде возити урядників на ToyotaCorollaHB, DaewooLanos та мікроавтобусом MercedesSprinter.

Адміністративно-господарське управління ЛМР забезпечило проїзд своїм робітникам цілий рік за 150 тис. грн. При цьому вони виявили скромність у своїх побажаннях і відмовились їздити на Audi А6, Chevroletlacetti та FordMondeo (їх пропонували інші учасники закупівлі), обравши автомобілі DaewooLanos та ГАЗ 3110 знову ж таки у ЛКП «Ратуша-сервіс».

 Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради потратить на свої поїздки 147 800 грн., департамент гуманітарної політики – 140 тис грн..Франківській райадміністрації за поїздки своїх чиновників на DaewooLanos  та ГАЗ 3110 доведеться заплатити 90 тис грн..

Загалом за гроші львівян 3 департаменти ЛМР, 1 управління ЛМР і 1 райадміністрація ЛМР вже замовили собі службового транспорту та таксі на суму 722 800 грн. Якщо ж поглянути на офіційну сторінку Львівської міськради, то можна побачити, що в структурі ЛМР є цілих 7 департаментів, 34 управління  та 6 районних адміністрацій

 Не можна стверджувати, що всі вони замовлятимуть собі службовий автотранспорт, але два департаменти та виконком ЛМР вже стоять у черзі за грошима. Так, Департамент «Євро-2012» ЛМР попросив автомобіль іноземного виробництва з підвищеним рівнем безпеки, клімат – контроль, електросклопідіймачі передні та задні, тип кузова — седан, а також пасажирський мікроавтобус іноземного виробництва на суму 97 тис грн.. Департамент економічної політики, так би мовити, «зекономив» і замовив собі лише одне авто Daewoo Lanos, але на суму 150 тис грн. в рік (здається, за такі гроші авто цієї марки можна було просто купити). А рекордсменом у витрачанні міських коштів на чиновницькі поїздки став виконком ЛМР. Він готовий віддати 1 млн 220 тис грн. за оренду 10 автомобілів, 6 із яких іноземного виробництва. 

На сайті ЛМР очікувана вартість предмета закупівлі старанно прибрана

Відтак, це лише пораховані гроші, тобто ті, що будуть витрачені внаслідок проведення тендерів і підписання договорів. А скільки ще грошей піде поза тендерами, бо сума угоди менша, ніж встановлений поріг? Так, сайт «Наші гроші.Львів» підрахував, що торік лише одне юридичне управління ЛМР без конкурсу замовило автотранспортні перевезення для службових поїздок на 95 тис. грн. у ЛКП «Ратуша-Сервіс». «Середній чек таксі у Львові становить 25-26 гривень. Відтак, при 251-му робочому дні у 2012 році цих грошей вистачило б мінімум на 14 щоденних поїздок по місту на таксі. В юридичному управлінні працює 31 людина», - йдеться на сайті.

 Це лише аналіз сум, які дозволяє собі потратити на службові поїздки Львівська міська рада. Що ж тоді діється зі службовими перевезеннями в масштабах країни? Чи це, власне, і є премєрська «послідовна політика економії державних коштів»?

Валентина Новицька для «Ні корупції»