Журналістів не пускають на засідання бюджетного комітету ВР, де ділять 1,7 мільярдів

Сьогодні, 26 березня, представників ЗМІ не пускають на засідання Комітету Верховної Ради з питань бюджету, на якому планується розглянути питання про перерозподіл 1,7 млрд грн, — повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Незважаючи на заяви народного депутата, а також першого заступника голови парламентського комітету з питань бюджету Оксани Калетник, про те, що преса повинна бути присутньою на засіданні, співробітники охорони та апарату прес-служби Верховної Ради не пропускають журналістів на засідання, яке вже проходить.

Калетнік підкреслила, що журналістам, які мають постійну акредитацію в парламенті, не потрібен який-небудь додатковий дозвіл від апарату прес-служби ВР для того, щоб відвідувати засідання комітетів, які не є закритими.

"Засідання відкрите, тому я не розумію, чому журналісти на ньому не можуть бути присутніми. Ми навіть направили відповідний лист з акредитованою пресою вчора для узгодження цього питання", - сказала вона, уточнивши, що мова йде про тих представників ЗМІ, у яких немає постійної картки акредитації в парламенті.

На засіданні 26 березня бюджетний комітет планував розглянути питання про перерозподіл 1,7 млрд грн бюджетних коштів.