У Херсоні затримано інспектора за підозрою у здирництві

Фото з сайту MVS.GOV.UA

За повідомленням прес-служби Херсонської обласної міліції, посадовець вимагав хабар за видачу кількох посвідчень трактористів-машиністів робітникам підприємства, які не проходили навчання та не здавали іспити. Йому загрожує від  п'яти до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

До херсонської міліції звернувся директор приватного підприємства, що здійснює свою діяльність у сфері сільського господарства. Чоловік повідомив, що протягом лютого-березня державний інспектор районної інспекції Держтехнагляду вимагав хабар за видачу 6 посвідчень трактористів-машиністів робітникам підприємства, які не проходили навчання та не здавали відповідні іспити. Щоб уникнути подальших проблем, підприємець погодився дати інспектору ту суму, яку він вимагав.

Працівники УДСБЕЗ УМВС Херсонщини затримали інспектора біля його власного автомобіля у той момент, коли посадовець отримував хабар у сумі 20 тисяч гривень. Одержані ним кошти вилучено.

Фото з сайту MVS.GOV.UA

Також працівникам УДСБЕЗ стало відомо, що інспектор втягнув у протиправну діяльність службових осіб навчально-виробничого комбінату, які підробляли свідоцтва про нібито проходження навчання у комбінаті. На основі цих свідоцтв інспектор уже видавав посвідчення трактористів-машиністів людям, які жодного дня не навчались керувати сільгосптехнікою.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про відкриття кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення за ч.3 ст. 368 (Одержання хабара) Кримінального кодексу України. На теперішній час посадовця затримано. Досудове розслідування триває.

СЗГ УМВС України у  Херсонській області