Гуманне правосуддя на Волині вкотре дало умовний термін за хабарництво

Двоє працівників Волинської обласної санепідемстанції за отримання хабарів вислухали вирок Феміди. Обох засудили до 5 років позбавлення волі умовно. Про це IA ZIK повідомили у СЗГ УМВС у Волинській області.

Набрав чинності вирок Луцького міськрайонного суду за результатами розгляду кримінального провадження щодо обвинувачення за частиною 3 статті 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України завідувача відділення гігієни праці Волинської обласної санітарно-епідеміологічної станції та лікаря-гігієніста.

Спритники вимагали та отримували хабарі від суб’єктів господарювання області за безперешкодне отримання висновків санітарно-епідеміологічної експертизи на ввезення, реалізацію та використання сировини, продукції (виробів, обладнання, технологічних ліній тощо) закордонного виробництва за умови відсутності даних щодо безпеки для здоров’я населення та за видачу дозвільних документів.

Усього працівники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області задокументували 83 факти хабарів на загальну суму більше 10 тисяч гривень.

Під час досудового розслідування між прокуратурою Волинської області і обвинуваченими укладені угоди про визнання винуватості, згідно з якою вони визнали свою вину.

Луцьким міськрайонним судом стосовно обвинувачених винесено вирок, яким хабарникам призначено узгоджене покарання у вигляді позбавлення волі на строк 5 років (із відстрочкою виконання 3 роки) з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади терміном на 3 роки.