Мера-хабарника з Ніжина засудили на 6 років

Апеляційний суд Чернігівської області 19 березня зачитав ухвалу, в якій залишив без змін вирок відносно міського голови М.В. Приходька,  винесений Новозаводським районним судом міста Чернігова у листопаді минулого року.

Нагадаємо, що раніше Новозаводський суд засудив чиновника до 6 років позбавлення волі з конфіскацією усього його майна та заборонив меру-хабарнику займати керівні посади терміном на три роки.

19 березня у своїй Ухвалі суд апеляційної інстанції залишив без задоволення скарги представника обласної прокуратури та потерпілого, а також  частково задовольнив скаргу засудженого мера. Зокрема, суд зменшив загальну суму хабаря через недоведеність передачі першого траншу – 25 тисяч доларів США.  Тепер загальна сума хабаря, інкримінована меру, становить 35 тисяч доларів.

Також суд залишив без змін міру запобіжного заходу відносно мера-хабарника, і людина, засуджена до 6 років позбавлення волі, залишилися на свободі.

Суд зачитав вступну і резолютивну частину ухвали, а  повний текст вироку буде готовий 22 березня.

Згідно з  чинним  законодавством про місцеве самоврядування,  повноваження  міського голови достроково припиняються у випадку набрання законної сили обвинувального вироку.