На Прикарпатті екс-чиновник-хабарник розкаявся у злочині

12 березня, в Івано-Франківську продовжився суд над екс-керівником департаменту містобудування та архітектури Олегом Гаркотом. На суд прийшли 5 свідків, ще двоє написали заяви про розгляд справи без них. Про це повідомляє Івано-Франківський тижневик «Репортер».

Спочатку допитували підсудного Олега Гаркота. Нагадаємо, що його звинувачують в отриманні хабара у особливо великому розмірі. За його словами, 23 січня 2012 року до нього звернувся депутат міської ради Володимир Колковський, який запропонував «вирішити питання» по земельній ділянці на Мазепи, 144 за грошову винагороду.

Вивчивши документи, Гаркот побачив, що це законне рішення, тому погодився на пропозицію.

Влітку 2012 року Гаркот кілька разів зустрічав Віктора Ломея (на суді виступає як потерпілий), який пропонував дати гроші одразу, втім Гаркот хотів отримати їх саме через Колковського.

У жовтні 2012 р. документи були готові, відбулась їх передача через Петра (свідок Славенюк). Гроші передали біля магазину «Сонячне коло» поруч з офісом компанії «СКОЛ».

На той момент ні Володимир Балагура (власник будівельної компанії, депутат міськради), ні Роман Онуфріїв (керівник фракції ВО «Свобода» у міськраді) про справу не знали. Коли Гаркоту передали гроші, Балагура та Онуфріїв почали кепкувати. Таку версію подій на допиті розповів підсудний Олег Гаркот.

Далі екс-керівник департаменту містобудування та архітектури визнав свою вину і заявив, що розкаюється.