Мерія не демонтує незаконну будку, тому що власник — «порядна людина»

Кіоск, незаконно встановлений в Одесі на вулиці Щорса, 131 не був демонтований, тому що власник — порядна людина. Про це в ході сьогоднішнього засідання виконкому Одеси повідомив народний депутат Геннадій Труханов, — пише "Думская.net".

«На одному із засідань виконкому було прийнято рішення про знесення легендарної будки на Щорса. Рішення не було виконане, на що начальник управління (Наталія Прейгер, начальник управління по захисту споживчого ринку та захисту прав споживачів, - Ред.) сказала, що вона не згодна з таким зазначенням, тому що підприємець, який будку встановив, є порядною людиною — поставив парканчик, встановив людям в довколишніх будинках лічильники для води, і тому це рішення можна не виконувати », — розповів Труханов.

Нардеп підкреслив, що відразу декілька незаконних будок в місті з'явилося в ніч на 1 січня.

Мер Одеси Олексій Костусєв у відповідь на це заявив, що підлеглі «вводили його в оману щодо кількості будок в місті». «Ми розглянемо це питання на наступній сесії 16 квітня. У нас з'явиться карта, на якій буде відзначена кожна будка. Ніяких рішень виконкому більше приймати не потрібно буде. Ми взагалі позбавимо центр міста від цих малих архітектурних форм », — в черговий раз пообіцяв Костусєв.

Нагадаємо, міська влада неодноразово приймали рішення про знесення будки на Щорса, 131 але самі ж його не виконували. При спробі демонтажу кіоску торговці забарикадувалися всередині, чим запобігли знесенню.

Депутат міської ради Олександр Шеремет, на окрузі якого знаходиться незаконно встановлена МАФ, привіз згаданий кіоск прямо на Думську площу. Незабаром виконком знову прийняв рішення про його демонтаж, але воно також не було виконано.