Сваволя породжує робінгудів

Фото з сайту censor.net.ua

Чекаю на поїзд на київському вокзалі. Давно не був тут, тому відчуваються наочні і разючі зміни – за кілька годин побачив до десятка “офонарілих” та “підбитих” алканів, бомжів та безхатченків.  При мені у залі очікування відгепали одного (не такого вже і бомжуватого – мабуть, приїхав із села побиратися у столиці) – бодрий спортсменішка маслав його руками, ногами і головою, жертва фактично не опиралась, а поруч стояв майже ліліпутного зросту в блатному кашеміровому прікіді  і роздавав команди.  Вочевидь, на вокзалі поставили нового “сматрящєго”, який жваво почав усіх і вся під себе підминати…
Жіночка з Чернігівщини, яка сиділа поруч, почала коментувати картину  після того, як цю “сцену” вивели охоронці вокзалу та міліціонери “розбиратись на вулицю”:
- Так, “бєспрєдєл” зараз усюди і скрізь – у всьому! Днями в одній із чернігівських електричок   сталась така історія: “Одному дядьку зробили операцію – видаляли катаракту, і він із заклеєним оком їхав додому доліковуватись у місцевій лікарні. Раптом до вагона електрички, у якому було досить небагато людей, увірвались два молодих відморозка, які, витягнувши ножі, вигукнули: «Ета аграблєніє! Всєм виворачівать кашелькі, кармани і сумкі!»
Цей дядько (після операції), хоч мав і небагато грошей, але ділитись із ними навіть тим невеликим кровним пожитком не хотів. А оскільки був заповзятим мисливцем,  то носив при собі травматичний пістолет!  Не роздумуючи, він витягнув «друга»  і спочатку смальнув виродкам під ноги, а потім біля них. Одного гопника-невдаху як вітром здуло, а інший, впавши у ступор, спочатку отетеріло стояв, а потім з переляку мало не зламав собі ногу, втікаючи!
Героєві аплодував весь вагон і вся електричка.  Але не правоохоронці: вони почали тягати його  за… «прострелену підлогу вагону»!  Замість нагородити  або хоч подякувати за боротьбу з організованим бандитизмом (якщо я не помиляюсь,  дії двох грабіжників кваліфікуються карним кодексом як «розбій, вчинений групою осіб»!). Натомість старенький герой із тиском та  підірваним здоров’ям буде мати справу з кришувальниками злочинності та бюрократами… І кому потрібна така влада?”

Самовидець