Активіста залякували, щоб не поставив питання Януковичу

У Києві не все, як по маслу

Громадському активісту Андрію Скіпальському, який прийшов на Майдан на "діалог" з Віктором Януковичем, обіцяли поламати ноги.

Це сталося, коли він спробував запитати про долю Біличанського лісу, який наразі розкрадений чиновниками, повідомляє "Свідомо".

"Я спробував підібратися до ведучого і поставити своє запитання. Мене почали відштовхувати молодики в чорних шапках і куртках. Відтіснили з першого ряду. Почали за мною бігати і "охороняти". Коли я спробував таки прорватися – до мене знову підійшли хлопці і прошепотіли "Відійди, бо ноги поламаємо", - розповів Скіпальський.

Натомість в натовпі чулося: "Це все фарс та театральна постановка". Також ті, хто присутній на Майдані, стверджують, що у натовпі побачили людей зі спільноти Аделаджі, які захоплювали громадську раду при КМДА та керували побиттям активістів на Головпоштамті.

Крім того, громадському діячеві Руслану Секелі таки вдалося поставити питання президентові України Віктору Януковичу, однак вони залишилися без відповіді. Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Після питання про Бортницьку станцію аерації, він запитав у Януковича, чи має право залишатися на своїй посаді міністр внутрішніх справ після побиття "Беркутом" журналістів і народних депутатів біля Гостиного двору. Свої запитання поставили також ще двоє людей.

Однак після цього пряму трансляцію перервали й оголосили перерву.

На запитання журналістів, коли ж вони все-таки отримають відповідь президента, знімальна група сказала, що це не була частина марафону, а ті питання покажуть у програмі новин.

Нагадаємо, сьогодні відбувся прямий ефір, під час якого президент України відповідав на запитання громадян із різних регіонів України.

Під час діалогу Віктор Янукович назвав політику нинішньої опозиції екстремістською та деструктивною, розповів, що Україна може об’єднатися з Словаччиною і Польщею задля Олімпіади.