Україна заплатила за горе-Hyundai у 2 рази дорожче, ніж Росія – за суперпотяги Siemens

А якби купили власні суперпотяги, на кожному з них зекономили б по 11 млн. дол.

Україна витратила шалені гроші на купівлю корейських потягів Hyundai і при цьому запустила їх надто швидко, поставивши під удар безпеку та комфорт пасажирів.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми "Українські сенсації".

За вимогою УЄФА, швидкісний рух мав зв'язати Київ, Львів, Донецьк і Харків до початку матчів Євро-2012 в Україні. Літаки випробовують із мішками з картоплею. "Сапсани" від Siemens, кажуть, довгі три роки тягали Росією мішки із піском. В Україні ж експерименти звели до мінімуму і вирішили перевірити нові потяги одразу на людях. Не було проведено навіть зимових випробовувань.

"Будь-який вагон пасажирський чітко перевіряється за технічним регламентом – це ж перевезення людей. Це цикл в один рік: зима, весна, літо, осінь, і швидкісні режими, починаючи з 80 км/год., потім 100, 120", - каже колишній міністр транспорту Йосип Вінський.

На початку історії із купівлею Hyundai, у 2009 році можновладці заявляли: кредит буде на 240 мільйонів доларів під 4,5% річних. В результаті вийшло значно дорожче: 307 мільйонів під майже 5%. Тобто, кожен з десяти Hyundai обійшовся Україні щонайменше в 30 мільйонів доларів.

30 мільйонів - ціна захмарна, вважають експерти. Наприклад, Росія закупила в Німеччині потяги Siemens, які нічим не поступаються корейським, за ціною, нижчою більш ніж у два рази. Кожен з цих поїздів обійшовся сусідам не в 30 мільйонів доларів, а лише в 14.

Ще одна альтернатива корейським - власні, українські швидкісні потяги. На Крюківському вагонобудівному заводі підрахували, що економія на кожному їхньому потязі склала б 11 млн. дол. Ці потяги не тільки дешевші, не поступаються за комфортом і надійністю, але й їдуть швидше, ніж Hyundai. Аби продемонструвати це, 3 жовтня минулого року залізничники влаштували справжні перегони – і потяг крюківського заводу легко вирвався вперед.

Проте влада надала перевагу саме корейцям і пояснила це, знову ж таки, швидкими темпами підготовки до Євро-2012. "Крюківський завод передав нам потяг 10 липня 2012 року. А чемпіонат закінчився київським фіналом 1 липня 2012 року. Яка альтернатива?", - пояснював доцільність купівлі саме потягів Hyundai віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Нагадаємо, зараз українцям за неприємності з Hyundai виплатили вже 800 тисяч компенсацій. Гельсінська група розробила типовий судовий позов до залізниці. На думку правозахисників, якщо велика кількість людей отримає по 3,4,5, 10 тисяч, це буде конкретним стимулом для залізниці хоча би прийняти порядок щодо компенсації за запізнення поїздів.