Групою полтавських наркоторговців керував… міліцейський начальник

Фото з архіву МВС

Злочинну групу в складі 13 осіб, які займалися виготовленням та реалізацією наркотичних засобів, очолював майор міліції, начальник відділу БНОН Полтавського міського управління міліції. Членів злочинного угруповання було затримано в Полтаві працівниками СБУ, повідомляє  УКРІНФОРМ із посиланням на  прокурора Полтавської області Андрія Миронова.

"Було встановлено, що до злочинного угруповання входило чотири працівники міліції, серед яких начальник відділу БНОН Полтавського міського управління міліції, який очолював групу, та ще троє його підлеглих, а також 9 раніше судимих мешканців Полтави", - сказав він.

Миронов також повідомив, що наразі всі затримані перебувать під вартою.

Задокументовано, що в грудні минулого року угруповання в іншому регіоні закупило наркотичних засобів на майже 400 тисяч гривень. За словами прокурора, оборот коштів тільки за 4 місяці склав більше 1 мільйона гривень. Відомо, що упродовж минулого року члени угруповання займалися виготовленням та збутом наркотичних засобів.

На слід групи вийшли працівники СБУ. У затриманні злочинців брали участь близько 150 працівників, залучалися працівники з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кременчука.

Під час досудового розслідування було виявлено дві нарколабораторії. Одна була розташована в орендованому гаражі, інша - у приватному будинку одного з членів групи. Під час обшуків, за даними прокурора Полтавської області, було вилучено близько 160 тисяч гривень, отриманих внаслідок продажу наркотичних речовин, зброю та боєприпаси.

Сам же майор міліції, який стояв на чолі угруповання, працював в органах з 2003 року, а  посаду начальника відділу БНОН міського управління міліції обіймав із 2009 року.