Севастопольська митниця привласнила чуже майно віддане їй на зберігання, більше ніж на мільйон гривень

Прокуратурою Севастополя під час перевірки дотримання вимог чинного законодавства з питань виконання судових рішень про коніскацію майна у справах про порушення митних правил виявлена недостача конфіскованого майна на загальну суму 1 млн 93 тис. грн.

Про це повідомив керівник прес-служби прокуратури міста Валерій Ястрембскій. Згідно з документами, дане майно державними виконавцями відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у місті Севастополі передано зі складів Севастопольської митниці на відповідальне зберігання спеціалізованій торговельній організації, але там його не виявилося.

За вказаним фактом 21 січня розпочато кримінальне провадження щодо ч. 4 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна, довіреного особі або перебувало в його віданні у великих розмірах), яка передбачає покарання у вигляді штрафу від 5,1 до 10,2 тис. грн або обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі терміном до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади строком до 3 років.

А також за ч. 2 ст. 388 КК України (розтрата майна, яке підлягає конфіскації за рішенням суду, що набрало законної сили), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3 років. Досудове розслідування проводиться слідчим управлінням УМВС України в місті Севастополі. Контроль і процесуальне керівництво здійснює прокуратура Севастополя.