Одеський газовик-комунальник попався на хабарі у 3 тис. доларів

Працівники відділу Державної служби боротьби з економічною злочинністю Одеського міського управління міліції затримали "на гарячому" заступника начальника однієї із служб акціонерного товариства "Одесагаз".

Працівник підприємства вимагав три тисячі доларів США від жителя Малиновського району за незаперечення і подальше сприяння у погодженні проектної документації на підключення приватного будинку до газопостачання. Власник будинку звернувся із заявою в міліцію. В ході проведення оперативних заходів співробітник газопостачальної компанії був затриманий "на гарячому" при отриманні грошей у власному автомобілі, де він призначив зустріч потерпілому. Факт отримання хабара був задокументований.

У відношенні затриманого порушено кримінальну виробництво за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара). За цей вид злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Слідчим відділом Одеського міського управління міліції ведеться досудове розслідування кримінального правопорушення.

Прес-служба МВС