На Житомирщині керівники приватних підприємств обікрали державу на 2 мільйони

Прокуратурою Житомирської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відмивання коштів, отриманих незаконним шляхом організованою злочинною групою. Про це  повідомили в прес-службі прокуратури.

Під час досудового розслідування кримінальної справи, початої в листопаді 2012 року з частини 5 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) КК України, встановлено обставини скоєння ще одного кримінального злочину.

Зокрема, група осіб, серед яких керівники кількох приватних підприємств, умисно не виконали умови тендеру на поставку кам'яного вугілля навчальним закладам на території області. Внаслідок незаконної оборудки зазначені особи заволоділи бюджетними коштами на суму понад 2 млн, частина з яких легалізували шляхом здійснення фінансових операцій.

Даний факт СУ УМВС в області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією ч. 3 ст. 209 (легалізації (відмивання) грошових коштів, здобутих злочинним шляхом організованою злочинною групою) КК України. Розпочато досудове слідство.