Миколаївське підприємство викрало у держави понад 10 мільйонів гривень на ремонт доріг

 

Як повідомляє старший  прокурор прокуратури Миколаївської області з питань правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Олександр Щербак, на виконання робіт з поточного ремонту автомобільної дороги державного значення Ульяновка-Миколаїв між Службою автомобільних доріг у Миколаївській області і приватним підприємством „Д” було укладено договір на загальну суму майже 84 млн.грн.

Загалом вказаним підрядником за договором при виконанні ремонтно-будівельних робіт на автодорозі Ульяновка-Миколаїв у період жовтня-грудня 2011 року не підтверджено виготовлення асфальтобетонної суміші на власних заводах та витрати на її перевезення до місця проведення робіт на загальну суму близько 10 млн.грн.

- За вказаним фактом Миколаївською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191(привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України, - говорить О. Щербак.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області