Місцеві бюджети приймають з порушенням законодавства України!

Не стало виключення прийняття бюджету міста Сквира, що на Київщині. 26 грудня 2012 року депутати Сквирської міської ради 6-го скликання прийняли бюджет міста на 2013 рік і, на жаль, третій рік поспіль зробили це з порушенням Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та низки інших законів нашої держави.

 В  такому ж авральному темпі приймались бюджети минулих років, без обговорення в комісіях (Закон України «Про місцеве самоврядування» ), без оприлюднення за 20 днів до прийняття (Закон України «Про доступ до публічної інформації»), без надання повного комплекту документів, які супроводжують бюджетний процес.

Бюджет цього року вкотре підтвердив, що наша влада любить себе набагато більше, ніж мешканців міста, адже для утримання двох десятків чиновників було закладено понад півтора мільйона гривень, а на забезпечення комунального господарства біля 400 тисяч гривень і це при загальному фонді бюджету в 10 мільйонів гривень.  Тобто спостерігається тенденція, яку можна назвати «собі коханим все – мешканцям міста, що залишиться».

 Саме тому сьогодні ми бачимо нечищені від снігу тротуари, на яких отримав травму вже не один мешканець міста, забиті льодом проїзні частини, по яким неможливо проїхати автомобілем навіть в центрі, не кажучи про те, яка катастрофічна ситуація склалась на окраїнах Сквири. Незважаючи на підняття тарифів, і обіцянки влади, що покращення якості послуг невдовзі настане – все літо і навіть осінь значна частина міста відчувала перебої з водопостачанням. Напередодні Нового Року половина мікрорайону «Слобода»  10 днів перебувала без води, тому що комунальники не мали часу заварити прорив, а на свято Водохреща вода зникла майже в усьому місті, та відсутня і сьогодні. Зрозумілих пояснень від влади місцеві жителі отримати не можуть.

Щоб усвідомити масштаби непрофесійності керманичів, слід зазначити, що великий резонанс серед містян викликала ініціатива першого заступника міського голови Володимира Горбалінського придбати новорічну ялинку вартістю 100 тисяч гривень. Для нашого містечка це колосальна цифра. Хіба так планується дотаційний бюджет? Доцільно зазначити, що за 100 тисяч гривень можна придбати приблизно 700 тон щебеню. Мешканці міста обурені цим фактом і наголошують, що краще б здійснити за ці гроші ямковий ремонт чи освітлення для вулиць міста. А тим часом місцеві журналісти дослідили і висвітили на шпальтах районних газет, що коштує така ялинка набагато менше. Звідси випливає, що гроші були не просто використані нераціонально, а  й можливо безсоромно вкрадені.

За шосту каденцію депутати Сквирської міської ради вже віддали не одну земельну ділянку під будівництво нібито багатоповерхових будинків.  В усіх цих випадках землю було фактично подаровано, не використавши можливість продати або здати в оренду вищезазначені ділянки, тобто зроблено це не дбаючи про наповнення бюджету. Будівництво так і не розпочалося. Звідси можна зробити висновок, що мешканці міста стикнулись з банальною брехнею влади і резервуванням земельної ділянки, як то кажуть, для своїх.

Прикро, що підсумком роботи нашої міської влади за минулі роки, і це зі слів сквирян, є розбиті дороги, неосвітлені вулиці, несвоєчасне вивезення сміття, неприбрані влітку та засніжені взимку тротуари, неякісне надання комунальних послуг, в тому числі перебої з водопостачанням тощо.

            Ми, безумовно, будемо оскаржувати незаконне прийняття Бюджету міста Сквира на 2013 рік, проте аналогічна ситуація складається і в інших містах України, де влада користується неосвіченістю місцевої громади. Саме тому хочу порадити активній частині громадян контролювати бюджетний процес на місцях, та звернути увагу на наступні порушення, які мали місце при формуванні і прийнятті нашого бюджету, та оскаржувати їх у прокуратурі і судах:

1.     Відповідно до ст.76 Бюджетного кодексу України до проекту бюджету НАГОЛОШУЮ в обов’язковому порядку долучаються:

·        Пояснювальна записка;

·        Прогноз місцевого бюджету на наступні, за плановим два бюджетних періоди;

·        Перелік інвестиційних програм (проектів) на плановий бюджетний період та наступні за плановим два бюджетні періоди;

·        Інформація про хід виконання бюджету в поточному бюджетному періоді;

·        Пояснення головних розпорядників бюджетних коштів до проекту відповідного бюджету;

(Ці документи депутатам не були роздані)

2.     Відповідно до ст.19 «Закону України Про доступ до публічної інформації» проект бюджету повинен бути оприлюднений за двадцять робочих днів до його прийняття.

(Оприлюднення проекту рішення не відбулось)

3.     Відповідно до ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування» проект бюджету повинен бути розглянутий постійними комісіями Сквирської міської ради

(проект бюджету не розглядався на комісіях)

 

Про результати поданих до Сквирської районної прокуратури звернень повідомлю в наступних статтях.