Колишня голова Північної сільради на Донеччині засуджена за корррупцію на 5 років

Сніжнянський міський суд засудив до 5 років позбавлення волі з відстроченням виконання вироку на 3 роки за ч. 3 ст. 368 КК України колишню голову Північної селищної ради. Звинувачення відповідно до вищезгаданої статті повністю були доведені в ході досудового слідства.

Наприкінці минулого року відбулося засідання суду, на якому стосовно обвинуваченої був ухвалений вирок за фактом отримання хабара.

Події розвивалися в березні 2012 року. У Північну селищну раду звернувся громадянин, який хотів придбати нерухомість. На той момент на території Північної селищної ради залишалося кілька будівель, які були не взяті на баланс міської ради і стояли на балансі селищної ради.

На черговій сесії Північної сільради було прийнято рішення про виставлення цих будівель на продаж. Нерухомість була виставлена на торги, оскільки без цієї процедури продаж неможливий. До початку проведення торгів голова зажадала "винагороду" у потенційного покупця за перемогу в конкурсі.

Ціна питання - 20 тисяч гривень. У разі відмови покупця виплатити винагороду, голова пригрозила, що не підпише договір купівлі-продажу. Покупець передав спочатку 5 тисяч гривень. Після оформлення відповідних документів голові сільради було передано решту суми грошей, з якими її затримали співробітники міліції на місці отримання хабара.

Колишня голова Північної сільради в ході досудового слідства і на суді свою провину визнала.