У 2012 році Луганська прокуратура порушила 117 кримінальних справ проти корупціонерів

Протягом 2012 органами прокуратури Луганської області порушено 110 кримінальних справ за ознаками корупційних злочинів. Всього, за словами прокурора Луганської області А. Мельника, за минулий рік в області було порушено 117 таких справ.

"Органами прокуратури до суду з обвинувальним висновком направлено 104 кримінальні справи про злочини у корупційній сфері. Більшість цих справ стосуються вимагання та отримання хабарів посадовими особами", - повідомив А.Мельник.

Обласний прокурор уточнив, що загальна сума хабарів, які вимагалися і були отримані посадовими особами, склала 707 тис. грн та 38 тис. доларів США.

"Слід зазначити, що за матеріалами кримінальних справ про злочини з ознаками корупції, які перебували в провадженні правоохоронних органів протягом 2012 встановлено збитків на суму 27,5 млн. грн. Із яких у ході досудового слідства відшкодовано 12,9 млн. грн., Накладено арешт на майно обвинувачених на суму 21,5 млн. грн., а прокурорами пред "явлено позовів на 14,6 млн. грн.", - сказав прокурор.

Крім того, А.Мельник повідомив, що в минулому році органами прокуратури області було складено 27 адміністративних протоколів за порушення права на інформацію.

Прес-служба прокуратури Луганської області.