Тернопільський дільничний покривав макових аграріїв

Прокуратурою області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та направлено до суду обвинувальний акт щодо колишнього дільничного інспектора міліції, зловживаючи владою, шляхом вчинення службового підроблення, приховав факт вчинення тяжкого злочину жителем одного з населених пунктів Зборівського району. 

Колишній дільничний інспектор Зборівського РВ УМВС України в області, виявивши на присадибній ділянці місцевого жителя 694 рослини маку снодійного, що містить наркотичні засоби і психотропні речовини, сприяв правопорушнику в уникненні від кримінальної відповідальності за вчинення тяжкого злочину.

Міліціонер, зловживаючи владою, вніс до протоколу огляду місця події завідомо неправдиві відомості про виявлення разів менше рослин снодійного маку та їх знищення.

Прокуратура області звернулася до суду з обвинувальним актом у відношенні зазначеного міліціонера в скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст. 364, ч.1 ст. 366 КК України (зловживання владою працівником правоохоронного органу, службове підроблення) та угодою про визнання провини.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області.