Одеські військові вкрали продуктів майже на мільйон гривень

Прокуратура Південного регіону України з нагляду за дотриманням законодавства у військовій сфері виявила в одній з військових частин Одеської області розкрадання військового майна на більш ніж 750 тис. грн.

Як повідомляє прес-служба наглядового відомства, в ході перевірки встановлено, що посадові особи цієї частини в період з січня по червень 2012 недбало ставилися до виконання своїх обов'язків. В результаті цього утворилася недостача майна продовольчої служби: зокрема, не дорахувалися майже 6 тонн гречки, понад 4,8 тонн рису, 3,6 тонн цукру, понад 5,1 тонн тушонки і т.д.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Його кваліфікація не називається.

У прокуратурі також підкреслюють, що саме в цій військовій частині в минулому році за підробку службових документів був засуджений начальник продовольчої служби. Судом його визнано винним у скоєнні службового підроблення (ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).

Зазначений чиновник, діючи за вказівкою колишнього командира частини, підробив акти кількості та якості наданих приватним підприємством послуг з харчування особового складу. Внаслідок цього комерційній структурі безпідставно були перераховані бюджетні кошти в сумі майже 240 тис грн.

Прес-служба прокуратура Південного регіону України з нагляду за дотриманням законодавства у військовій сфері