Сільський голова з Закарпаття проведе 5 років у в’язниці за хабар у 12 500 доларів

На Закарпатті співробітники Служби безпеки України затримали Ніжнеапшанского сільського голову, який вимагав та отримав хабар у розмірі 12 500 доларів, повідомили у відомстві.

"Встановлено, що чиновник вимагав та отримав від місцевого жителя 12,5 тисяч доларів за надання дозволу на виготовлення технічної документації на право власності на земельну ділянку. Співробітники СБУ затримали сільського голову" на гарячому "під час отримання ним усієї суми хабара в службовому кабінеті сільського ради ", - йдеться в повідомленні.

Проти сільського голови порушили справу за ч.3 ст.368 (одержання хабара у великому розмірі) Кримінального кодексу України. Варто відзначити, що 5 січня набув чинності вирок, згідно з яким він п'ять років проведе у в'язниці, потім у нього буде два роки випробувального терміну і ще два роки він буде позбавлений права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в державних підприємствах, установах і організаціях.

Як повідомлялося 9 січня, в Запорізькій області правоохоронці затримали начальника обласного управління Державної фінансової інспекції Віталія Малех за хабар і здирництво грошей.

Прес-служба СБУ