У Запоріжжі на великому хабарі затримано головного Госфінінспектора області

 

У Запоріжжі затримано начальника Держфінінспекції області в момент отримання хабара в особливо великих розмірах за те, що його служба "не помітить" махінацій при перерахуванні державних коштів за виконання підрядних робіт в одному з місцевих вузів.

Інформацію про затримання "на гарячому" головного регіонального фінінспектора, що отримав хабар у сумі 60 тис грн від директора одного з підприємств міста, підтвердила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секретар прокурора Запорізької області Маріанна Піскунова.

"Дійсно, 8 січня співробітники міліції спільно з прокуратурою затримали начальника Держфінінспекції Запорізькій області в момент отримання другої частини хабара в сумі 52 тис грн від директора запорізького підприємства -" товариства з обмеженою відповідальністю ". Першу частину хабара в сумі $ 1 тис високопоставлений хабарник отримав у минулому грудні ", - розповіла М.Піскунова.

За даними прокуратури, "грошову подяку в особливо великих розмірах" головний фінінспектор Запорізької області зажадав у бізнесмена за "надання вказівок підлеглим про залишення акту перевірки підприємства без відображення порушень фінансової дисципліни при перерахуванні державних коштів за виконання підрядних робіт в одному з вузів Запоріжжя".

За фактом розпочато досудове розслідування. Воно зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.3. ст.368 (одержання хабара в особливо великому розмірі)

Як розповіли агентству в керівництві ГУ МВС у Запорізькій області, начальник Держфінінспекції Запорізької області був затриманий в одному з ресторанів під Запоріжжям. На даний момент він знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання.

Протягом 3 днів буде вирішено питання про подальшу міру запобіжного заходу.

"Інтерфакс-Україна"