У Криму посадовці здійснили корупційну змову, обкрадаючи інвалідів

Днями працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління кримської міліції викрили посадових осіб приватного підприємства, які забрали гроші у тих, кому вони справді були потрібні, заподіявши при цьому шкоди державі на суму понад 400 тисяч гривень.

За словами начальника УДСБЕЗ ГУМВС України в Автономній Республіці Крим полковника міліції Едуарда Онацького, в результаті проведеного тендеру між товариством людей з обмеженими фізичними можливостями та приватним підприємством одного з міст Криму був укладений договір на виконання будівельних робіт приміщень підприємств товариства.

На капітальний ремонт з державного бюджету було виділено 3 мільйони 490 тисяч гривень. Надалі посадові особи приватного підприємства внесли недостовірні відомості до актів виконаних робіт, а саме суттєво завищили обсяги робіт та їх вартість. Така незаконна діяльність призвела до зайвих витрат державних грошей, внаслідок чого бюджету було завдано збитків на суму понад 400 тисяч гривень.

03 січня ц.р. зазначений матеріал внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

В даний час триває досудове розслідування. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та конфіскацією майна.

СЗГ ГУМВС України в АР Крим