Черкаський чиновник-еколог попався на хабарі

Нещодавно працівники УБОЗу під час отримання хабара «на гарячому» затримали 42-річну держінспектора з охорони навколишнього середовища Черкаської області.

Так, держінспектор за попередньою змовою зі своєю 30-річною колегою, виконуючою обов’язки начальника одного з відділів державної екологічної інспекції в Черкаській області, вимагали від представника одного з СТОВобласті гроші в сумі 15 тисяч гривень. Гроші зловмисниці вимагали за зменшення розміру накладених на товариство штрафних санкцій, у зв’язку з виявленими порушеннями під час проведення перевірки дотримання данимСТОВ екологічного законодавства. Після тривалих перемовин суму хабара було зменшено до 12 тисяч, з якими хабарниця і була затримана.

Наразі розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України. Під час огляду у хабарниці вилучено 12 тисяч гривень, отриманих нею в якості хабара, вона затримана згідно ст.208 КПК України. Стосовно іншої фігурантки справи обирається міра запобіжного заходу. Наразі вирощується питання про повідомлення про підозру обох осіб.

 

СЗГ УМВС України

в Черкаській област