Ананьївська “Свобода” повстала проти свавілля судової корупції

Керівник Ананьївської районної організації ВО "Свобода", Одеська обл. Андрій Ботнарь звернувся з відкритою заявою до депутата Ананьївської районної ради з вимогою розслідувати факти судової корупції в Ананьївському районному суді (голова Скуртов М.І.).

«Свободівці» вказують на численні факти корумпованості районного суду і правоохоронних органів, "кришування» ними контрабанди, протиправні рішення, хабарі з підприємців.

Як вказує у Зверненні керівник Ананьївського «свободівців» - в Ананьївському районі реально існує злочинне угруповання під «дахом» місцевого суду за участю колишніх працівників правоохоронних органів, яка займається поборами з підприємців, «кришуванням» контрабанди, укриттям податків, земельними махінаціями.

У зв'язку з цим районна організація ВО "Свобода" вимагає негайного розслідування фактів, викладених депутатами і притягнення до відповідальності винних.

Реагуючи на Звернення «свободівців», Ананьївський районний рада планує для розслідування вищевикладених фактів корупції в суді та правоохоронних органах створити депутатську комісію з найбільш принципових депутатів районної ради за участю в ній представників різних політичних партій та громадських організацій.