Чиновник львівського військкомату попався на хабарі

Прокуратура Західного регіону України по нагляду за додержанням законів у військовій сфері довела в суді вину колишнього чиновника Львівської облвійськкомату. 

Залізничним районним судом м.Львова у відкритому судовому засіданні розглянуто кримінальну справу за обвинуваченням колишнього заступника начальника відділу обліково-призовної роботи Львівського обласного військового комісаріату.

Пред'явлення органам досудового слідства обвинувачення знайшло своє підтвердження в повному обсязі. Прокуратура довела, що майор, будучи посадовою особою військового комісаріату, отримав хабар у розмірі 700 доларів США, що за курсом Національного банку України становить 5593 грн (на момент скоєння злочину), за сприяння у звільненні від призову на строкову військову службу та отримання військового квитка. Він скоїв злочин, передбачений ч. 2 ст. 368 КК України (в редакції від 07.04.2011), - отримання службовою особою хабара у великому розмірі у вигляді грошових коштів за виконання в інтересах того, хто дає хабар, дії з використанням службового становища.

Залізничний районний суд Львівської області визнав чиновника винним і, враховуючи, що він до кримінальної відповідальності притягується вперше, розкаявся у скоєному, на утриманні має 9-річної дитини, призначив покарання у вигляді штрафу розміром 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (12 500 грн) з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на 2 роки.