На Закарпатті затримано податківця хабарника

Служба безпеки України викрила факт вимагання і одержання хабара керівником одного з відділів Державної податкової служби у Закарпатській області.

Встановлено, що посадовець вимагав 40 тисяч гривень від місцевого підприємця за заниження суми штрафних санкцій, нарахованих за результатами податкової перевірки його підприємства.

14 грудня ц.р. співробітники СБУ спільно зі слідчими прокуратури затримали податківця «на гарячому» безпосередньо після одержання ним обумовленої суми хабара.

Стосовно посадовця прокуратура області у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєструвала кримінальне провадження за кваліфікацією «одержання хабара, поєднане з його вимаганням» (ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України). Хабарнику загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років та конфіскація майна.

Триває досудове розслідування.

Стосовно податківця Ужгородським міськрайонним судом обрано запобіжний захід у вигляді грошової застави у розмірі 113 тисяч гривень.

Прес-центр СБ України