Податкова встановила факт розграбування держбюджету на1, 3 млрд. грн., на першому місці тендери

Більше 1,3 млрд. грн. - Такий сумі дорівнює загальний обсяг махінацій з державним бюджетом, які в 2012 році викрила податкова міліція України. Вже відшкодовано завданих державі збитків на суму понад 300 млн. грн.

Про це повідомив Перший заступник Голови ДПС України - начальник податкової міліції Андрій Головач. «Ми значно посилили роботу у цьому напрямку, визначивши контроль за видатками державного бюджету як один із пріоритетів нашої діяльності.

Завдяки заходам податкової міліції вже відшкодовано завданих державі збитків на суму понад 300 млн. грн., І робота в даному напрямку продовжується », - зазначив Андрій Головач. Одним з яскравих прикладів цієї роботи Андрій Головач привів викриття податковою міліцією схеми розкрадання державних коштів керівництвом державного підприємства, яке було замовником тендерів на загальну суму більше 212 млн. грн.

При перевірці постачальника державного підприємства було встановлено, що зазначений суб'єкт господарювання є "фіктивним". У зв'язку з цим держпідприємству донараховано 25,4 млн. грн. Податківці повністю довели провину порушників, і останні, погодившись з претензіями, добровільно сплатили кошти до бюджету в повному обсязі. Порушено за даним фактом кримінальну справу за ознаками ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах зараз направлено до суду.

«Ефективна робота податкової міліції щодо протидії подібним явищам і невідворотність покарання за розкрадання державних коштів повинно надважливе значення, оскільки дозволяє не тільки забезпечувати соціальні ініціативи, але і зменшувати тиск на легальний бізнес, який формує дохідну частину бюджету», - зазначив керівник податкової міліції.

За матеріалами УНІАН