На Кіровоградщині чиновники райдержадміністрації привласнили понад 400 тис. грн. призначених для допомоги сім’ям з дітьми

Новомиргородським районним судом Кіровоградщини оголошено вирок у кримінальній справі, порушеній прокуратурою Маловисківського району, щодо працівниці Управління праці та соціального захисту населення Маловисківської райдержадміністрації та працівників відділу поштового зв”язку (усього 5 осіб), які привласнювали бюджетні кошти, призначені для виплат допомог сім’ям з дітьми.

Посадовців визнано винними у порушені кількох статей Кримінального кодексу України. Організатора та співвиконавця даних злочинів засуджено до чотирьох років позбавлення волі. Співучасників – звільнено від відбування покарання з випробовуванням.

Тим часом, державний обвинувач у справі готує апеляційну скаргу на м’якість призначеного покарання.  Крім того, задоволено позов прокурора Маловисківського району про відшкодування майже 400 тис. грн. привласнених бюджетних коштів, заявленого в інтересах Управління праці та соціального захисту населення Маловисківської РДА. Винні особи почали повертати кошти до бюджету.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області