Корупція на селі, її масштаби, фігуранти і методи боротьби

 

Інтерв'ю з Аркадієм Корнацкім засновником підприємства "Агрофірма Корнацьких"

1. На скільки, на Вашу думку, поширена корупція в сільськогосподарській сфері?

А.К.  «Насколько», як і у всіх інших сферах держави – на «тотально», зверху вниз і знизу вверх, вздовж і поперек, а також по діагоналі, по кругу, по хорді і по периметру.

2. Якщо взяти три рівні управління місцева влада (сільрада), обласна (облрада), і на рівні Київського апарату, де більше замішана корупційна складова?

А.К.  Якщо казати про корумпованість тих органів влади, які ви назвали, то чим орган вищий, тим він корумпованіший. Багато сільрад взагалі гріх називати корумпованими, скоріше, зомбованими або запресованими, бо внутрішня політика держави зробила їх безправними жебраками. Вони майже все мусять випрошувати, не тільки на сільські потреби, а навіть на канцтовари. Вони обдерті для того, щоб «нагорі» було можна більше вкрасти, а якщо давати якусь копійку на сільраду, то викрутити всі суглоби і  здерти якийсь «відкат».

Звичайно, є сільради багаті – де земля дорога, або платник податків потужний. Але Ви забули багато інших «притулків» корупції, якраз самих основних. Це не органи місцевого самоврядування, а державні органи влади, адміністрації, суди, прокуратури, податкові та інші інспекції. І всі вони мають «вихід» на село, на с/г виробника.

 3. Сільгоспвиробники залежать від волі чиновників, в чому Ви бачите головну проблему?

А.К.  Від волі чиновників залежать тільки безвільні с/г виробники. Безвільні і безвідповідальні перед собою, робітниками і… дітьми. Бо вони, як правило, надають перевагу «співпраці» із злодіями-чиновниками, діляться з ними тим, що приховано від податків, а нема податків – нема дитсадків,шкіл, медицини, вірніше – належних умов у них.

Чому, наприклад, у багатому Первомайську, який за кількістю шикарних іномарок на душу населення скоро обжене Лас-Вегас, такі убогі соціальні заклади, медицина?

Відповідь одна – тому що підприємці відсотків на 80% «залежать» від чиновників, зокрема податкових і прокурорських.

 4. Наскільки складно вийти на ринок с / г виробнику, які в даному сегменті можливі корупційні схеми?

А.К.  Якщо Ви маєте на увазі на ринок сільгосппродукції, то тут проблем не багато, головне її виростити, а якраз на цьому шляху перешкод багато. Рідна держава ручками хитропідлих чиновників наплодила стільки заборон та обмежень, що більшість виробників змушені долати їх тим же старим козацьким способом – за хабарі.

Скоро вже й сіяти те, чого потребує ринок, не дадуть, кажуть – зробіть собі проект сівозмін, і його суворо дотримуйтесь, бо вчений агроном Лисенко піввіку назад сказав,що без сівозмін земля виснажиться.

А то без них ніхто не знає, як підтримувати родючість землі! Коли сівозміни були чи не основним агротехнічним заходом,таких комплексних добрив, які зараз є, ніхто і уявити собі не міг, про багато інших досягнень науки взагалі мовчу. Але сидить десь у Києві якийсь вишкребок із учорашніх парламентських клоунів і вчить виробника, як жити, щоб чиновнику нажитись.

6. Ринок землі на сьогоднішній день не відрегульований в зв'язку з цим у ЗМІ щодня з'являється інформація про те, що сільські ради, голови сільрад і чиновники земельних управлінь за хабарі виділяють землі, на скільки це поширене? Існує масовий земельний «дерибан»?

А.К. Земельний «дерибан» є саме масовим, тому що, у першу чергу, обкрадаються мільйони селян, знищуються перспективи існування села, підривається демографія країни. Якщо цікаво, можу окремо розказати, як, це має бути окрема велика тема.

Земельний ринок дивно є, правда, врегульований чиновниками «під себе», що їх жирно годує і вони малі б бути ним цілком задоволеними.

Але ж ні – хочуть його ще більше «запресувати», всі нові земельні законопроекти такі,що вже не просто корупція процвітатиме, а грабіж і обезземелення.

 7. На скільки облдержадміністрації замішані в корупційних схемах?  

А.К. Якби був такий порядок обчислення, як мільйон процентів, то це було б якраз про ОДА. Одним словом, вони не просто замішані в ній, вони керують нею, і якщо десь на районному рівні хтось «візьме» по чину або без дозволу зверху, то буде йому і казка, буде і свисток – вилетить з посади і «сяде», якщо не відмолиться і не відкупиться.

 8. Чи можна перемогти корупцію на селі і якщо так, то як?

А.К. Так, можливо, і не тільки в селі, але і у всій державі, причому дуже просто: треба, щоб державу очолили чесні люди. Корупції не стане вмить, а державна казна поповниться мільярдами.

9. Можливо, Ви самі не раз стикалися з елементами корупції, як виходили з положення, наведіть приклади?

А.К.  Звичайно, зіштовхувався, і не з елементами, а з нею всією, цілою. Наприклад, коли працював у ОДА, мені пропонувалось «за так» отримати у гарному місці, на березі Бугу на околиці Миколаєва, земельну ділянку під забудову, десь так ринковою вартістю тисяч двісті доларів. Я відмовився.

З боку службовців, які це пропонували, така послуга буда в досить незначним посадовим проступком, з мого боку – серйозним корупційним злочином, правда, моральним, бо справжнього антикорупційного законодавства в Україні не було і нема, не дурні ж злодії при законі самі для себе його приймати. Це вже відповідь і на наступне питання.

А в цілому по цій темі добавлю те, що пропоную створити пам’ятник української корупції у вигляді голови з декількома обличчями найвищих можновладців, у першу чергу – президентів.

Це буде наочне відображення, збірний лик української корупції, треба тільки, щоб лиця мали відповідний вираз, і щоб вони відразу переходили в шлунки, в животи, я собі це так уявляю.

Коротка біографічна довідка:

Народився 7 липня 1953 року у Первомайського району Миколаївської області. Громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території. Голова, громадська організація "Селянський Фронт", безпартійний, проживає в селі Миколаївка Кривоозерського району Миколаївської області,

Освіта:

Університет дружби народів імені Патріса Лумумби, спеціальність: «Міжнародне право» (м. Москва, 1980 р.).

Кар'єра 

•        1990-1998 рр.. працював в установах Москви і Московської обл. на юридичних посадах;

•        C 1989 займається підприємницькою діяльністю;

•        З 1994 - віце-президент РТПП Московської області;

•        1998-2004 рр.. - Президент РТПП Московської області;

•        2007 р. - штатний радник Глави Секретаріату Президента України;

•        2007-2008 рр.. - В.о. заступника голови облдержадміністрації з питань АПК Миколаївської області.