Заступника директора Миколаївського Залізничного технікуму, який попався на хабарі – взяли на поруки і визволили

Заводським районним судом м. Миколаєва завершено розгляд кримінальної справи за обвинуваченням заступника директора одного з місцевих навчальних закладів в отриманні хабара. Кримінальну справу за матеріалами УДСБЕЗ УМВС було порушено прокуратурою області наприкінці липня поточного року.

Нагадаємо, що співробітниками Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю в ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що працівник освіти, використовуючи своє посадове становище, вимагав від студентів гроші.

Так під час отримання ним хабара в сумі 10 тис. грн. за вирішення питання про вступ до технікуму на бюджетну форму навчання, він був затриманий співробітниками міліції.

За результатами розгляду кримінальної справи в судовому засіданні, підсудний був визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України («Отримання хабара посадовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням хабара») і засуджений до 5 років позбавлення волі , із застосуванням ст.75 КК України («Звільнення від відбування покарання з випробуванням строком на два роки»).

Як стало відомо, йдеться про заступника директора Залізничного технікуму, який вимагав та отримав хабара від абітурієнта за успішний вступ до даний навчальний заклад.

По матеріалам Новости N