Всією Україною разом із Римою!

Суд постановив арештувати Риму Білоцерківську – цією жахливою новиною зустріла я позавчорашній день.

Відома правозахисниця малого та середнього бізнесу своїми діями таки не дає спокою владі, яка казиться та вигадує усілякі свавільні дії тільки для того щоб втримати пані Риму в Сіверськодонецьку.

Справа починається з 2008 року. Пані Рима разом із мешканцями прилеглих будинків протестували проти незаконного будівництва торговельного центру на прибудинковій території. На будівельному майданчику сталася сутичка, де представниця забудовників застосувала сльозогінний газ. Як наслідок Білоцерківська отримала опіки очей, а жінка зі сторони забудовників подряпини на руці.

Саме за ці подряпини пані Риму і судять. Розуміючи абсурдність справи вже 11 (!) суддів із 13 заявили про самовідвід. Судді розуміють, що справа Білоцерківської є сфальшованою і саме їм прийдеться нести відповідальність за будь які рішення по ній.

По справі навіть закінчилися всі терміни, але судові засідання не припиняються.

26 жовтня судові засідання відновилися. Цікаво, що суддею став  Юхимчук, який уже заявляв про свій самовідвід. Фактично суддя сам себе призначив. Адже автоматична система розподілу суддів виключає тих служителів Феміди, які раніше заявляли самовідвід у цій справі.

Суддя Юхимчук пішов у нарадчу кімнату та більше не повернувся до зали суду. Секретар суду, набувши якихось особливих повноважень, яких не мають інші секретарі в усіх судах України, оголосили про перерву, та призначила наступне засідання на 10 ранку наступного дня.

Громадські активісти лишилися чергувати під судом, щоб подивитися в очі судді-злочинцю. Він вийшов лише через 5 годин швидко сів у розкішний Мерседес на якому приїхала його дружина.

На наступний же день суддя з тремтячими руками зачитував вирок – оголошення у розшук пані Рими Білоцерківської для взяття під варту.