Депутат Каськів вкотре зганьбився на мільярд гривень з бюджету

Народний депутат Владилав Каськів та його відомство вкотре зганьбилися. Про це пише у своєму блозі журналіст Дмитро Гнап.

Кілька днів тому Каськів разом з прем'єром Азаровим та міністром Бойком урочисто відкрили будівництво терміналу скрапленого газу. А вчора, виявилося, що людина, яка від імені іспанської компанії Gas Natural SDG підписувала угоду про будівництво терміналу, не має до неї відношення. Іспанці офіційно відхрестилися від цього проекту і обурилися з приводу того, що якісь люди від їхнього імені підписують угоди.

«Циркові вистави, які влаштовує пан Каськів за гроші платників податків, вже починають набридати. Порожність обіцянок Каськіва, стала остаточно зрозуміла ще рік тому, — пише журналіст. — В цьому репортажі Каськів обіцяє мені, що незабаром в Україну прийде потужний інвестор – в'єтнамський мобільний оператор Vittel. Пару уточнюючих запитань і з'ясовується, що ніякий інвестор нікуди не приходить. А сам Каськів вже рік, як не згадує назву цього в'єтнамського оператора».

Ще один приклад, який наводить Дмитро Гнап, — влітку 2011 Каськів пафосно оголосив про будівництво швидкісного експресу – сучасної електрички з Києва до аеропорту Бориспіль. Фінансувати і будувати його мали китайці. Каськів обіцяв, що за два роки всі вже кататимуться до Борисполя на експресі. «Будівництво розпочнеться за кілька тижнів» – казав Каськів півтора роки тому.

Зараз швидкісний повітряний експрес виглядає ось так:

«Очевидно, що жоден інвестор, навіть китайський, не прийде в країну, де існують такі явища, як Юра Єнакієвський та Саша-Стоматолог. А Владислав Каськів вкотре проголосить новий супермасштабний національний проект. Він може розпочати підготовку хоч колонізації українцями Сатурна. Все одно, зрештою, нічого не буде зроблено. І ніхто, крім кількох журналістів, не поцікавиться на що були витрачені гроші і де результат. Як це вже було неодноразово», — пише журналіст.