Вулицю Кудрявську забудують висотками?

Бізнесмени Андрій Іванов і Василь Хмельницький, які нещодавно приватизували Київський мотоциклетний завод, продовжують розпродавати активи столиці. Тепер вони продають майновий комплекс Київського лікеро-горілчаного заводу, що знаходиться на вулиці Кудрявській.

Згідно відповіді, яку отримало «Слідство.Інфо» в Фонді Державного Майна України, пов’язане з бізнесменами ТОВ ««Адміністративно-складський комплекс «Кудрявський»» в лютому цього року придбало Київський лікеро-горілчаний завод. Майновий комплекс заводу складається з низки будівель і має земельну ділянку у 1,6 гектари.

Сума купівлі склала 18 мільйонів 284 тисячі гривень або близько 2,25 млн. доларів США. Якщо оцінювати тільки вартість придбаної бізнесменами землі, то це в середньому в 7 разів менше від ринкової ціни. Втім, днями з’явилося оголошення про продаж цієї ділянки під «висотну забудову». Причому, земля куплена бізнесменами майже за два мільйони доларів виставлена на продаж вже за 17 мільйонів доларів.

Очевидно, що при будівництві висоток, покупець знесе нинішню будівлю лікеро-горілчаного заводу, яка була зведена ще у 1896-му році і називалася в царські часи: «Казенний винний склад №1». Будівля зведена за проектом інженера В.Безсмертного і є одним із примітних зразків київської архітектури кінця XIX-го сторіччя.

 

«Слідство.Інфо»