Голова селищної ради на Київщині попався на хабарі у 55 тис. доларів

Прокуратура Київської області порушила кримінальну справу стосовно голови однієї з селищних рад області, який отримав 55 тисяч доларів хабара.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області в п'ятницю, встановлено, що селищний голова вимагав від директора підприємства майже 4 мільйони гривень і отримав частину цієї суми в розмірі 55 тисяч доларів. За це глава обіцяв організувати позитивне рішення депутатами селищної ради питання про надання дозволу цій компанії на замовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки. Крім того, чиновник брався видати рішення про викуп цієї землі.

Чиновника затримано, він обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 368 КК України, тобто в одержанні посадовою особою, яка займає відповідальне становище, хабара в особливо великому розмірі, поєднаного з вимаганням. Хабарника затримано, судом відносно нього обрано запобіжний захід - утримання під вартою.

Селищний голова загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до 3-х років з конфіскацією майна.