Голова Калиновської селищної ради Київської області затриманий при отриманні хабара в 500 тис. грн.

Служба безпеки України викрила і запобігла протиправну діяльність голови Калинівського селищної ради Васильківського району Київської області, який вимагав та отримав хабар за відведення у приватну власність земельних ділянок на користь фізичних осіб.

Зловживаючи службовим становищем, 41-річний чиновник органу місцевого самоврядування налагодив протиправну схему продажу земельних ділянок, які належать Калинівської селищної громаді. Свої «посередницькі послуги» у винесенні дозвільного рішення на розробку необхідної землевпорядної документації на відведення 13 гектарів землі у власність фізичних осіб зловмисник оцінив у 500 тис. грн.

Співробітники СБУ затримали голову Калинівської селищної ради «на гарячому» під час отримання останньої частини хабара. 15 листопада по матеріалами СБУ органами прокуратури стосовно посадовця порушено кримінальну справу за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання хабара). За рішенням суду затриманому обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.