Пенітенціарна служба Миколаївщини порушила фінансову дисципліну на 3 млн.грн.

Держфінінспекція в Миколаївській області протягом III кварталу 2012 року прийняла участь у виконанні централізованого доручення Держфінінспекції України, зокрема, у проведенні контрольних заходів на підприємствах, установах та організаціях, підпорядкованих Управлінню Державної пенітенціарної служби в Миколаївській області, за результатами яких встановлені порушення фінансової дисципліни на загальну суму понад 3 млн. грн., в тому числі порушень, що призвели до недоотримання та втрати фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 900 тис.грн,-повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Миколаївській області.

Порушення, що призвели до втрат, допущені в Снігурівський виправної колонії № 5 (на суму 428,4 тис.грн.), На ДП «Підприємство Казанківської ВК № 93» (на суму 188,6 тис.грн.), У Вознесенській виправній колонії № 72 (на суму 126,83 тис.грн.).

Ревізією виявлено факти проведення розрахунків між державними підприємствами і установами виконання покарань у негрошовій формі, що є порушенням вимог бюджетного законодавства та призводить до недоотримання доходів засудженими, а також доходів місцевими бюджетами, внаслідок несплати податку з доходів фізичних осіб працюючих засуджених.

Так, проведення розрахунків у негрошовій формі Казанківської виправною колонією № 93 призвело до взяття зобов'язань понад затверджені бюджетні асигнування на загальну суму понад 340 тис. грн., А також до недоотримання доходів засудженими на суму понад 200 тис. гривень. Ревізією також встановлено, що всупереч чинному законодавству, на суми індексації грошового забезпечення в деяких колоніях проводилося нарахування внесків до Пенсійного фонду та до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття призвело до зайвого перерахування внесків.

Зокрема, Снігиревськой виправною колонією № 5 зайво перераховано майже 300 тис. грн., Вознесенської виправною колонією № 72 - понад 110 тис. грн.

Крім того, в Снігиревськой виправній колонії встановлено недоотримання зарплати особами рядового і начальницького складу на суму 220 тис.грн., В результаті недостовірного розрахунку підвищень посадових окладів за небезпечні для здоров'я умови служби та медичними працівниками на суму понад 160 тис. грн., Внаслідок недотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі заходи щодо підвищення престижності праці медичних працівників, які надають медичну допомогу хворим на туберкульоз».

Про виявлені порушення та їх негативні соціальні наслідки проінформовані правоохоронні органи.