Село Соколова Балка – Бермудський трикутник, де міліція не діє

Село Соколова Балка Новосанжарського району Полтавської області - це передостаннє село, на якому закінчується межа Полтавської області і схоже на те, що  і повноваження міліції теж.

Селяни в розпачі, так як в цьому селі чинить повне свавілля один депутат районної ради від Партії регіонів.

Його бездіяння найрізноманітніші. Він і намагався висилити 10 сімей з їх квартир, а квартири приватизувати. Роками користується земельними паями людей і не платить за них або платить мізер. Щоб усунути фермерів-конкурентів, насипає цукор в баки сільськогосподарської техніки. Душить в під’їзді директора сільської школи. Просто на вулиці б’є людей,  стріляє з рушниці з вікна офісу по собаках, індиках, які ходять поблизу його машини. Від цих злодіянь щодня потерпають місцеві мешканці і, що природно, шукають захисту від міліції.

Міліція на будь-які виклики селян просто не виїжджає, Новосанжарських міліціонерів вдається викликати тільки через обласний відділок і тоді не проходить і п’ять годин, як «рятівники» приїздять. Але це зовсім не вирішує проблем бідних селян і не рятує їх від свавілля регіонала.

1 вересня 2012 року «царьок» захотів змінити цільове призначення землі і розорати господарські двори сільської ради. На приїзд міліції місцеві жителі на чолі з депутатами сільської ради та сільським головою чекали більше 5 годин і не дочекалися. У відділок поїхали самі. Написали заяви про злочин, а потім довго просили міліцію, щоб їм видали талон-повідомлення, який засвідчує, те що їх заяви внесено до журналу реєстрації заяві повідомлень про злочини, що вчинені або готуються. На три заяви про злочин хотіли видати один талон-повідомлення.

Будь-які міліцейські розслідування закінчуються невинністю злочинця, якого навіть не опитують, мотивуючи це тим, що тракторист просто переплутав поле і господарський двір, тому власне складу злочину там і нема. Вже через два тижні на щойно зроблених полях з господарських дворів засівають жито. І міліція знову аж ніяк не реагує.

У селян існує легенда, що їх село знаходиться в бермудському трикутнику Земула-Удовіченко-Шовкопляс, а цей трикутник нейтралізує закон, який не діє на безчинства Замули.

*Удовіченко О. – Голова Полтавської обласної державної адміністрації; Шовкопляс С. – Голова Новосанжарської районної державної адміністрації;Замула В. – депутат районної ради від пратії регіонів.