Одеський митник полюбляв перевозити у машині пакет з сотнями тисяч доларів. Затриманий

Комплексна операція з протидії корупції, силами трьох відомств, проведена на початку жовтня в Одесі, в ній були задіяні: генпррокуратура, управління по боротьбі з економічними злочинами MBД і служби по боротьбі з корупцією Держмитслужби. У результаті обшуку, проведеного в машині начальника Південної митниці в Одесі Олександра Вдовиченко, правоохоронці знайшли пакет з $ 870 тис. доларів США.

Разом з тім сам А. Вдовиченко стверджує, що дана справа проти нього була сфабрикована, і пакет з грошима був спеціально підкинутий, тому що його принципова позиція багатьох не влаштовує. В даний час єкс-чиновник  під вартой,  і за чутками, його готують  до Києва для подальшого проведення слідчих дій. За словами правоохоронців, операція проводилася на протязі півроку, за Вдовиченко було встановлено спостереження, і вивчалися канали, по яким він міг організовувати корупційні схеми.

На думку одеських митних брокерів,  Вдовиченко був дуже обережний в питаннях з грошима, за нього завжди розраховувалися інші, тому дуже важко повірити, що така велика сума грошей могла у нього знаходитися в руках. Посаду начальника Одеської митниці Вдовиченко отримав 4 січня цього року, а до цього він керував департаментом по боротьбі з корупцією Держмитниці в Чернівецькій області, почавши свій шлях з посади простого інспектора.